ucbasaktarim.com: Profesyonel Tarım Makinaları

Üçtemelak Ekincilik, tarım makineleri kolünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Derç Tırmıkları, Traktör Eğin Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri derunin ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına onat olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Tatminkâr aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli besin üretimi, giyecek ve tahaffuz ortamını sağlamlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanlar ilkel tarım halletmeye temelladı ancak günümüzde toplumun yalnızca çok önemsiz bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını karşılayacak tarımsal üretimle cenkmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna olanak teşhismaktadır. Türkiye, tarım ve tarım makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit talep ve tarım kolünün tedricen çeşitlenmesi, tarım makinelerine olan ihtiyacın da artmasına illet olmuşdolaşma. Teknoloji ile birlikte vüruten tarım makineleri, tarım aletleri, kendiliğinden ve yardımcı tarım makineleri kadar ekipmanlar tarım sanayisini canlandırarak devamlılığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana nazaran değişiklıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Hassaten yalnızca tarım kolü değil, ülkenin dış satım hacmi de tedricen artmaktadır.

Üçtemelak Ekincilik , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kaliteli iş gücü ve yüce üretim kapasitesi eşliğinde otokton üretim gücüyle müşterilerine en eksiksiz hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çkızılışanı ile dinamik ve ağırlü ölümlü deposuna ehil olan Üçtemelak Ekincilik, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık makine üretimi ile 15 ’i çok ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ulanmış değer sağlayıcı Üçtemelak Ekincilik; ağır Ar-Ge çkızılışmalarının ışığında, sonra teknolojiyle standartlarını temelli yükseltmektedir. Devamlı tekâmül ve sıfır kusur üretim sistemi, Üçtemelak Ekincilik ürünlerinin hem diyar ortamında hem de diyar dışında güvenilerek kullanılmasının temellıca nedenidir. Üçtemelak Ekincilik, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde kanıtlamıştır.

Üçtemelak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin onat ve istikrarlı bir şekilde tevziını sağlamlar.
Gübreyi yeterli ve doğruca bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile zait kemre kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve semereli bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları yardımıyla toprak üzerinde henüz az efor sarf ederek çok henüz sağlamlıklı iş yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın zait olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası yardımıyla çok henüz sağlamlıklı sözır ve toprağınızdan henüz ziyade semere ve zerzevat elde etmenize yardımcı evet.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması derunin kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz semereli bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en büyük gereksinimlerı olan gıda maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayıcı gübrelerin kullanımı dair çok önemli ve dikkat edilmesi gereken bir öge bulunmaktadır.
Bu öge gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz semereli skorlar elde edebilirsiniz.

Üçtemelak Ekincilik olarak bir öbür ürünümüz olan Traktör Eğin Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine kaldırmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi dayanak seviyesinden kaldırmak ve muntazır bir damperli kamyona evet da bulutsuz bir hendek kazısına döndürmek derunin geniş olarak kullanılır. Eğin yükleyici ile birlikte bir malzemeyi yere itmeden kaldırmak mümkündür. Eğin yükleyiciler çoklukla istiflenmiş olan bir malzemeyi dayanak seviyesinden kaldırmak derunin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya hendek kazısı kadar alanlara döndürmek derunin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan eğin yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kadar sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çırefikalabilir bir destelantı parçası üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değmeslektirilebilir ve birhayli babaşmanla da vâsiletilebilir. Ana birlikteşenler çoklukla hidrolik birlikteşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çkızılıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da aksiyon ettirilir. Teleskopik hamallara nazaran oldukça ceninisakıt maliyetleri ve çok cephelilükleri de eğin yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör eğin yükleyiciler derunin yeğleme edilebilecek birhayli üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın kurum gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem hediye hem de kalite olarak kazanım sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın gâh üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri kolünün önde mevrut üreticilerinden Üçtemelak Ekincilik’ın eğin yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ot Derç Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yem bitkilerinin tahsil ve balyalama mesleklemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu bünyelması mesleklemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçtemelak Ekincilik olarak Ot Derç Tırmıkları da tarım makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Derç Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Derç Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Derç Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Derç Tırmığı olarak 6 temel gruba ayrılır.

Yeygi muhtelit makinası, besi hayvancılığı veya süt hayvancılığı yaratıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslek esnasında iş ağırlıkünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi esnasında dikkat etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine dikkat edilmediği çağ hayvanın sütü ve etinden verim kızılınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği yaratıcı çiftçiler ve üreticiler ilk etap olarak beslek esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgiz vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken bütün besinleri yalnızca seferde alabilir ve henüz eksiksiz beslenebilir. Yeygi karmanın bünyelması hayvanın tüketmesi gereken bütün besinleri bir araya getirerek henüz eksiksiz beslenmesine böylece henüz ziyade verim almanızı sağlamlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile birlikte Yeygi Kompozit Makinaları da Üçtemelak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçtemelak Ekincilik olarak emlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de başüstüneğu kadar en üst kur kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Muallakr Tip (Standart) , Muallakr Tip (Hidrolik) , Muallakr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi bünyesı gönç ve semereli bir tarımsal üretim derunin büyük avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya tarımı derunin önemli bir köprü mesleklevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz eksiksiz durumlara gelmesi derunin tarımsal dış satım noktasında Üçtemelak Ekincilik olarak bütün çkızılışanlarımızın yardımsıyla birlikte
Üçtemelak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları ve de devamını görmek için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir