pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde makam almasının en önemli nedenlerinden biri tıngır ile (UC yöntemiyle) kumar zarfında kırmızıışmutaş binalabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle kumar ciğerersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle kırmızıışmutaş yetişmek ciğerin oyuna online yöntemlerle tıngır yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile kırmızıışmutaş yetişmek o kadar palas değildir. Çünkü bu alışverişlemler dolar kuru üzerinden işlem binaldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok faziletli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek ciğerin ya da oyunda daha bir araba tabanca gücü kabil hilelere kafavurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin ciğerine zararlı yazılı sınavmlar yükleye bileceklerini boşluk ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu ovamızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri ciğerin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler ciğerin oyunu daha âlâ oynamanızı esenlayacak ancak haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabil hilelere makam mevdutir. üste bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabil hilelere de makam mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en kazalı olan ve hesabınızın banlanmasına niçin olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi ciğererindeki mevhum paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu mevhum paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular kumar içerisinde makam düz kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine kafavurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda aldığınız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Düzen zarfında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da diğer oyunculardan üstün bir hale gelmenizi esenlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değalışveriştirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde makam düz UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas aracılığıyla oluşturulduğu ciğerin ciğerine zararlı yazılı sınavmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel pert verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok nazarıitibar gören ve diğer oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, haddizatında kumar binamcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında yekpare oyuncuların nerede olduklarını seyircilere benzemek ciğerin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü eşhas aracılığıyla bu yöntem hacklenerek kötü fakatçlı olarak oyunlarda kullanılmaya kafalamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak ciğerin kesiksiz yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çkırmızıışmasını engellemeye çkırmızıışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi ciğerin her zaman bir tarik bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında makam düz duvarların arkasını rüyet özelliğine sahip olurlar. Eğer rakip bir örekın arkasında yahut oyunda makam düz dağ ve tepelerin arkasındaysa bu hile yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz alınsında sizi çetinlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine için kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot yalnızca lügat kabil görünse de haddizatında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, hedef eksiltmek yahut bir nesneyi nişan eksiltmek medlulına gelirken Bot kelimesi, bir alışverişin otomatik olarak binalması medlulına gelir. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan ahiz medlulına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir